Заходи по запобіганню дитячому травматизму

щодо проведення Місячника протипожежної безпеки

Адміністрація ЗОШ №25 повідомляє, що, в рамках проведення Місячника протипожежної безпеки, в школі були організовані наступні заходи:

1. Виставка плакатів «Обережно! Вогонь!» (січень 2015);
  2. Вікторина для учнів 1-4 класів «Не жартуй з вогнем» (січень 2015);
  3. Бесіда «Причини виникнення пожеж. Небезпечні легкозаймисті речовини» (21.012.2015, 5-7 класи).

З метою запобігання усім видам дитячого травматизму в школі проводиться серьозна різнопланова робота. Класні керівники 1-11 класів на початок року та перед зимовими-літніми канікулами проводять інструктажі з безпеки життєдіяльності; під час проведення класних годин особлива увага приділяється комплексу бесід з профілактики дитячого травматизму, а саме:

- правила дорожнього руху;

- запобігання отруєнням;

- правила протипожежної безпеки;

- правила безпеки при користуванні газом;

- правила безпеки з вибухонебезпечними предметами;

- правила безпеки на воді;

- правила користування електроприладами, при поводженні з джерелами електроструму.

Також класні керівники перед початком усіх канікул оформляють пам'ятку та проводять профілактичні бесіди з учнями по запобіганню дитячому травматизму із обов'язковим записом у щоденники учнів та класні журнали.

В школі систематично організовуються та проводяться виховні заходи з профілактики дитячого травматизму:

- у вересні 2014 - місячник "Увага! Діти на дорозі!", виставка малюнків "Будь обережним на дорозі!", практичні заняття з ПДР;

- у жовтні 2014 - свято для учнів 2 класу "Посвячення в пішоходи";

- у січні 2015 - місячник безпеки на льоду та воді та протипожежної безпеки;

- тиждень безпеки (заплановано на травень 2015).